Sari la conținut
FORUM ANUNTURI GALATI BRAILA

INDREPTARI AUTO CU VENTUZE

VAND 50 LEI

ALEXPDR
 Share

Postări Recomandate

Indreptarea caroseriilor auto cu ajutorul unor ventuze speciale si al unor tije profesionale fara chituire si revopsire.
Reparatii grindina fara chit si vopsea
Reparatii lovituri de usi deschise accidental in parcare
Reparatii tabla infundata
Reparatii praguri.
Se pot face indreptari si in vederea revopsirii.

PRIN ACEASTA METODA SE POATE SALVA VOPSEAUA ORIGINALA A MASINII PASTRANDUSI 100% CARACTERISTICILE DE FABRICA, NU AFECTEAZA GARANTIA MASINILOR NOI.
TOT PRIN ACEASTA METODA ECONOMISITI TIMP SI FINANTE.

Estimarea reparatiilor se face doar cu masina de fata sau pentru cei din alte localitati se pot face poze si trimise pe WhatsApp pe numarul afisat mai jos.

MOMENTAN SUNT PLECAT LA BUZAU. Am lucrare de reparatii lovituri de grindina si revin la Galati la sfarsitul lui Februarie 2018. Multumesc de intelegere.

TEHNICIAN PDR
ALEX
TEL. 0743998502
post-4162-0-64599800-1443284115_thumb.jpgpost-4162-0-02952200-1443284122_thumb.jpg
https://www.facebook.com/AlexStanTinichigerieFina/photos/pcb.1491744977786491/1491744927786496/?type=3&theater
https://www.facebook.com/AlexStanTinichigerieFina/photos/pcb.1491744977786491/1491744927786496/?type=3&theater
MOMENTAN AM O LUCRARE IN BUZAU DE REPARATII LOVITURI DE GRINDINA

Editat de ALEXPDR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

• 1 year later...

Banuiesc faptul ca este de actualitate.

O adresa sau coordonate GPS ar fi fost bune, nu de alta, dar, duminica nu cred ca sariti in sus ca nu aveti ce face !

Link spre comentariu

• 2 months later...

MOMENTAN LUCREZ IN BUZAU PENTRU O LUNA SAU DOUA.

REPAR AUTOTURISME LOVITE DE GRINDINA.

MULTUMESC DE INTELEGERE.

Link spre comentariu

Banuiesc faptul ca este de actualitate.

O adresa sau coordonate GPS ar fi fost bune, nu de alta, dar, duminica nu cred ca sariti in sus ca nu aveti ce face !

Suna la nr de telefon daca vrei sa iti repari masina nu astepta coordonate pe gps. Programul e de luni pana vineri. Duminica nu raspund la telefon...nu de alta dar am si eu familie ca toata lumea.
Link spre comentariu

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
 Share

• Creează nouă...