Sari la conținut
FORUM ANUNTURI GALATI BRAILA

Propuneri si idei modificare forum

Ike
 Share

Postări Recomandate

Daca aveti propuneri de imbunatatire a forumului, de creare sub-forumuri noi, de reguli si modificari ale Regulamentului forumului, puteti sa scrieti aici .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca dai o cafea iti spun eu 😎

Link spre comentariu

ok  :)

Link spre comentariu

• 1 month later...

Salut este cam greu cu ștergerea subiectelor nu pot face curățenie sa postez ceva nou 

Link spre comentariu

@jose

La ce subiecte va referiti? daca va referiti  de exemplu puneti un anunt pe un forum cum ar fi cel Auto Moto si acolo intalniti alte zeci de anunturi mai vechi, anuntul nou postat va fi primul, cel al dv. asta pana un nou anunt deschis de catre altcineva va deveni primul si al dv. devine al doilea si tot asa , in ordine deschiderii anunturilor

daca va referiti la anunturile proprii pe care le-ati deschis din trecut nu vad cu ce v-ar deranja , daca totusi imi indicati niste anunturi mai vechi pe care doriti sa le sterg am sa o fac, insa am nevoie de linkuri cu trimitere catre ele

Link spre comentariu

As șterge tot ce am in profilul meu sunt anunțuri foarte vechi și după aia sa incerc sa pun anunțurile corect au trecut anii am uitat sper să mă descurc 

Link spre comentariu

la cerere am sters anunturile dv. vechi; acum puteti adauga oricat de multe anunturi doriti, insa faceti-o cat mai la obiect cu descriere amanuntita, poze, pret etc aveti model si alte anunturi ale altor membri de pe forum ca sa va ajute, studiati mai multe arii si apoi deschideti anunt pe aria la care se incadreaza cel mai bine produsul sau produsele vandute

Link spre comentariu

Mulțumesc frumos daca deranjează ceva să mi spuneți 

Link spre comentariu

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
 Share

• Creează nouă...